پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رئیس سازمان جنگل ها اعلام کرد؛
بازدید : 132 16 ارديبهشت 1397 7:53 شماره :48668

رئیس سازمان جنگل ها اعلام کرد؛
 
   امسال بیش از 500 نفر در منابع طبیعی کشور استخدام می شوند
                                                                                       

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور اعلام کرد؛ با توجه به کمبود نیروی انسانی در این سازمان امسال 544 نفر نیروی کارشناس و قرقبان جذب منابع طبیعی کشور می شوند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، خلیل آقایی روز پنج شنبه در سفر به کاشان و بازدید از اراضی بیابانی آران و بیدگل افزود: این تعداد نیرو که مجوز جذب آن نیز صادر شده است تا پایان امسال از طریق آزمونی که سازمان سنجش برگزار می کند جذب منابع طبیعی می شوند.

آقایی خاطر نشان کرد: اطلاعیه آن بزودی از طریق روزنامه های کثیرالانتشار اعلام و در سال جاری نسبت به جذب آنها اقدام می شود

به گفته مهندس آقایی، جذب 544 نیروی کارشناس و قرقبان تنها  یک ششم نیاز سازمان جنگل ها را تامین خواهد کرد که امیدواریم در مراحل بعدی بتوانیم نیروهای بیشتری را جذب کنیم.

معاون وزیر جهاد کشاوزی همچنین تصریح کرد: هم اکنون کمبود نیروی قرقبان با بهره گیری از سیاست حفاظت مشارکتی که با همکاری بهره برداران منابع طبیعی در حال انجام است، جبران می شود و تاکنون 20 میلیون هکتار از زمین های منابع ملی به صورت مشارکتی برای حفاظت، به بهره برداران واگذار شده است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :