پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری اردوی یکروزه همکاران بازنشسته +تصاویر
بازدید : 314 18 ارديبهشت 1397 10:16 شماره :48729

برگزاری اردوی یکروزه همکاران بازنشسته +تصاویر
 

برگزاری اردوی یکروزه همکاران بازنشسته اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی بر گزار شد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی به منظور تکریم و ادای احترام به همکاران محترم بازنشسته و تقدیر از خدمات شایسته آنان، و همچنین استفاده از تجارب آنان اردوی یکروزه تفریحی در اردیبهشت سال 1397 در منطقه چپقلی اراک برگزار گردید .

قاسم نظامی مسئول هماهنگی و عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان جهاد سازندگی، جهاد کشاورزی استان که در این اردو حضور داشت با اشاره به ضرورت ادای احترام به همکاران بازنشسته، به تاثیرات مثبت برگزاری این گونه اردوها اشاره و خواستار اقدام مشابه در طول سال در مناطق طبیعی را داشت.

وی گفت : هدف از برگزاری این اردوها ، تقویت روحیه سلامت و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در همکاران بازنشسته است .

در این اردوی یکروزه که در منطقه جنگلی و تفریحی چپقلی واقع در 20 کیلومتری شهرستان اراک برگزارشد همکاران بازنشسته به کوهپیمایی و پیاده روی پرداختند که بسیار مورد استقبال قرار گرفت .

رمضان شمس رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان: در خصوص برنامه های آتی کانون اردوها و مسافرتهای گردشکری وخلاصه ای از فعالیتهای کانون را برای همکاران اعلام نمودند و از شرکت کنندگان در این برنامه وحمایت انان از مراسماتی که کانون برای بازنشستگان اجرا میکند از طرف خود واعضاء محترم هیئت مدیره بسیار تشکر کردند وحضور انان را موجب دلگرمی وایجاد انگیره برای فعالیت هر چه بهتر برای همکاران بازنشسته عنوان نمودند .

در ادامه احمد رضا اسدی رئیس اداره جنگلکاری و جنگلداری به معرفی منطقه چپقلی و پارک 2هزار هکتاری چپقلی که یک منطقه تفریحی و زیبا که با توجه به شرایط طبیعی و اقلیمی خاص و هم چنین نزدیکی فاصله با شهرستان، در تمامی ایام سال میزبان گردشگران و مسافران می باشد اشاره داشت.