پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدار سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری با آیت الله دری نجف آبادی
بازدید : 163 23 خرداد 1397 10:35 شماره :49533

دیدار سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری با آیت الله دری نجف آبادی
 

سرپرست اداره کل منابع طبیعی  و آبخیزداری با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی دیدار کردند

در این دیدار دکتر عبدالحسین محمدی سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی با تقدیر از توجه نماینده ولی فقیه در استان، گزارش مختصری از اقدامات این اداره کل ارائه کرد.

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به جایگاه والای حفظ انفال در آیات و روایات گفت:حساسیت بحث انفال در جهت نشان دادن اهمیت ضابطه مند شدن امور عمومی است که نمونه بارز آن در مدیریت منابع طبیعی استان پدیدار می شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید بر تلاش مضاعف توسط دستگاههای اجرایی استان افزود: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری كه در مقوله فرهنگی فرمایشاتی دارند باید در زمینه حفظ منابع طبیعی بیشتر فعالیت نموده و در امر ترویج اهتمام وی‍ژه ای داشته باشیم و برای رسیدن به این هدف می توان از همه پتانسیل ها از جمله جزوات،پیام های ترویجی و امکانات صداو سیمای استان نیز بهره برد.

نماینده ولی فقیه در پایان توصیه هایی نیز در خصوص این مسئولیت سنگین از قبیل حفاظت از اراضی ملی ، حفظ گونه های گیاهی و مراتع استان، ترویج و جلب رضایت مردم و لزوم برنامه ریزی و برنامه های جدید برای رسیدن به اهداف تعیین شده را بیان نمودند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :