پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - افتتاح میز خدمت و سامانه الکترونیکی خدمات دهی به مردم
بازدید : 150 12 تير 1397 13:3 شماره :50025

افتتاح میز خدمت و سامانه الکترونیکی خدمات دهی به مردم
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان مرکزی با حضور سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی به همراه معاونین و ارزیاب محترم اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان، روسای ادارات ستادی و شهرستانی و کارکنان این اداره کل میز خدمت منابع طبیعی راه اندازی شد.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی در مراسمی که تحت عنوان نشست صمیمی مدیر کل با کارکنان بر گزار گردید گفت: افتتاح میز خدمت این اداره کل با تاکید بر توجه جدی به انجام خدمات به مردم از طریق میز خدمت در راستای دستور و بخشنامه ریاست محترم جمهوری ، به کارکنان شاغل در این دفتر با هدف دلسوزی ،كرامت ارباب رجوع ،جدیت و تسریع در انجام درخواستها و تقاضاهای مردم و مراجعه کنندگان را تاکید نمودند.

عبدالحسین محمدی گفت: میز خدمت با حضور کارشناسان مجرب و مسلط به امور در طبقه اول ورودی این اداره کل آماده پاسخگوئی به مردم وارباب رجوع می باشد تا از این طریق ارباب رجوع در کمترین زمان ممکن پاسخ قانونی برای درخواست خود دریافت کنند.

وی گفت: امید است راه اندازی این مهم سبب رضایت ارباب رجوع به ویژه جامعه هدف منابع طبیعی ، همیاران طبیعت،طبیعت دوستان و مردم استان مرکزی شود.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی در ادامه گفت: همه همکاران باید تلاش کنند تا اهداف و اقدامات اصلی اداره  را به جایگاه اصلی آن برسانند و با اصلاح فرایندها و احیا نظام پیشنهادها باید تحولی در اداره ایجاد شود ، که در این خصوص همکاران با بیان دیدگاههای خود نقش به سزایی در این مهم دارند.