پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور:شما خدمتگزاران سازمان هستید/نیروی انسانی سرمایه ارزشمند هر مجموعه است
بازدید : 116 27 شهريور 1397 ساعت 8:8 شماره :51963

رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور:شما خدمتگزاران سازمان هستید/نیروی انسانی سرمایه ارزشمند هر مجموعه است

 

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در نشست هم‌افزایی و مشورتی با مجموعه معاونت برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع گفت: شما خدمتگزاران سازمان هستید، نیروی انسانی سرمایه ارزشمند هر مجموعه است و معاونت برنامه‌ریزی باید نسبت به شناسایی و معرفی نیروهای کارآمد اقدام نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور – خلیل آقایی روز دوشنبه در جمع معاون و مدیران کل این مجموعه گفت: این معاونت قادر است خون سالم را در شریان‌های سازمانی جاری کند و برای پیشبرد اهداف سازمانی باید از کلیه امکانات برون و درون سازمانی استفاده نمایند. 

وی نسبت به تقویت انگیزه کارکنان تأکید داشت و برای دستیابی به پویایی و کارآمدی سیستم آن را بسیار اثربخش خواند. 

 

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به شناسایی مشکلات پرسنل و رفع آنها توسط این معاونت خواستار در دسترس بودن امکانات رفاهی به طور یکسان برای همکاران از لحاظ بُعد زمانی و مکانی شد.

خلیل آقایی اتحاد و انسجام سازمانی را بسیار پُراهمیت خواند و یادآور شد: معاونت برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع می‌تواند رسیدن به این اهداف را با صبوری و ارائه راهکارهای مناسب هموار نماید. 

وی همچنین اضافه کرد: در کنار این توجهات، نظم و تشکیلات اداری باید از سوی کارکنان مورد توجه قرار گیرد تا به یک انسجام سازمانی دست پیدا کنیم.

آقایی در ادامه رسیدگی به وضع تشکیلات و امکانات رفاهی استان‌ها را تأکید کرد و یادآور شد: استان‌ها باید احساس کنند که از سوی ستاد سازمان مورد توجه می‌باشند. 

وی در بخشی از سخنان خود ارج نهادن به فعالیت‌های استان‌ها و استفاده از نظرات و ظرفیت نیروی انسانی آنان را، مورد تأکید قرار داد. 

 


*برای انتصابات با هیچ کس عقد اخوت نبسته ایم 

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در ادامه خاطرنشان کرد: ما در انتصاب مدیران با هیچکس عقد اخوت نبسته‌ایم و جایگزینی مدیران چه در ستاد و چه در استان بر اساس کیفیت عملکرد و شایسته سالاری است.

مهندس آقایی توقف در زمان را آفاتی بزرگ در کار اداری نام برد و تأکید کرد: برای گریز از روزمرگی نباید در زمان متوقف شویم بلکه باید هر روز یک گام به جلو برداریم.

وی در پایان سخنان خود توجه به بازنشستگان و احترام به آنان را مهم تلقی کرد و خاطرنشان کرد: باید طوری با قشر بازنشستگان سازمان برخورد شود تا آنان احساس کنند که به خانه خودشان بازگشته اند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :