پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حضور در نمایشگاه گیاهان دارویی در غرفه 366
بازدید : 95 23 آبان 1397 ساعت 11:26 شماره :53758

حضور در نمایشگاه گیاهان دارویی در غرفه 366
 

چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی، از ۲۱ تا ۲۴ آبان، در شبستان مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی این اداره کل نیز همانند سال های قبل در این نمایشگاه حضور پیدا کرد و در غرفه 366 به معرفی و ترویج و فرهنگ سازی در اقدامات و پروژها اقدام نمود. 

جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی، به‌منظور فرهنگ‌سازی و حمایت از سرمایه‌های مادی و معنوی کشور، بهبود زیرساخت‌ها در راستای خوداتکایی، اشتغال‌زایی و بهره‌مندی حداکثری از توان داخلی برگزار می‌شود.

تالیفات و نشر آثار مرتبط با گیاهان دارویی و طب ایرانی، آموزش و آموزشکده در صنعت گیاهان دارویی و طب ایرانی، فناوری‌های نوین در کشت و فرآوری محصولات ارگانیک و گیاهان دارویی و طب ایرانی و فرآورده‌های مرتبط با آن، از جمله محورهای برگزاری چهارمین جشنواره گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی است.

همچنین طبق روال سال‌های گذشته، جشنواره دانش‌آموزی، بخش فن‌بازار، بخش نوآوری‌های صنعت گیاهان دارویی، نمایشگاه گیاهان زنده، بخش دانشگاهی، برپایی سلامتکده طب ایرانی و غرفه کودک و نوجوان نیز در این نمایشگاه برپا می‌شود.

چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی، ۲۱ تا ۲۴ آبان ماه، از ساعت ۹ تا ۱۸، در شبستان مصلای امام خمینی(ره) میزبان عموم علاقه‌مندان است. | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :