پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - استعداد یابی حدود 90 هکتار از اراضی ملی شهرستان دلیجان در سال 1397
بازدید : 92 6 آذر 1397 ساعت 11:8 شماره :54168

استعداد یابی حدود 90 هکتار از اراضی ملی شهرستان دلیجان در سال 1397

 رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلیجان با اعلام این خبر اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون به تعداد 12 فقره و جمعا به مساحت 89.6978 هکتار از زمین‌های ملی و دولتی در شهرستان دلیجان به منظور اجرای طرح های صنعتی خدماتی و کشاورزی استعداد یابی شده است. که از این مقدار اراضی استعدادیابی شده تاکنون تعداد 6 فقره و جمعا به مساحت 16.2599 هکتار واگذار گردیده است .

نصرالهی خاطر نشان کرد: زمین‌های ملی و دولتی استعدادیابی شده برای اشتغال و توسعه طرح‌های مورد تقاضای جهاد کشاورزی دلیجان انجام می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه شهرستان دلیجان از قطب‌های صنعتی استان است و طرح های خدماتی دامداری و کشاورزی زیادی در آن اجرا می شود لذا محصولات تولیدی زیادی در این منطقه تهیه می‌شود، بنابراین ایجاد صنایع و فعالیت‌های وابسته به این بخش‌ها امری ضروری به نظر می‌رسد.

نصرالهی گفت: در این راستا  بسیاری از افراد این شهرستان اقدام به فعالیت درزمینه طرح‌های وابسته به امور صنعتی خدماتی کشاورزی و دام‌پروری می‌نمایند بنابراین همه‌ساله شاهد درخواست‌های قابل‌توجهی برای واگذاری اراضی در این شهرستان هستیم.

نصرالهی در پایان افزود : با توجه به اینکه شهرستان دلیجان پتانسیل های اقتصادی و تولیدی مناسبی دارد می توان با اقدامات کارشناسانه و اصولی بستر مناسبی جهت جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری در این فعالیتها را فراهم نمود

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :