پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رقابت 57 هزار نفر از دانش آموزان در جشنواره نوجوان خوارزمی با اولویت موضوع منابع طبیعی
بازدید : 164 20 دی 1397 ساعت 8:2 شماره :55768

رقابت 57 هزار نفر از دانش آموزان در جشنواره نوجوان خوارزمی با اولویت موضوع منابع طبیعی
 

رقابت 57 هزار نفر از دانش آموزان دوره اول متوسطه در محور زبان و ادبیات فارسی جشنواره نوجوان خوارزمی با اولویت موضوع منابع طبیعی

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی پنجمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی دانش آموزان دوره اول متوسطه استان مرکزی در سال 98-97 با همکاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری با موضوع منابع طبیعی و آبخیزداری از سطح مدرسه تا سطح کشوری.

این جشنواره که حول شش محور بر گزار می شود شامل: فعالیتهای آزمایشگاهی،زبان انگلیسی، دست سازه ها، تحقیق و پژوهش، زبان و ادبیات فارسی و بازارچه های دانش آموزی برگزار می شود.

در این زمینه جهت اطلاع رسانی دانش آموزان و مدیران مدارس از روند اجرایی جشنواره، پانصد پوستر با موضوع منابع طبیعی طراحی شده که جهت نصب در تابلو اعلانات، از اداره کل آموزش و پرورش استان به مدارس ارسال می گردد.

همچنین مسابقه بزرگ ادبی بین 57 هزار نفر دانش آموز با موضوع منابع طبیعی در یک روز مشخص برگزار می گردد که پس از داوری برترین اثرهای هر منطقه در هفته منابع طبیعی مورد تقدیرخواهند گرفت.

 در همین راستا 57 هزار پوستر جهت مسابقه طراحی و تکثیر گردیده که بین دانش آموزان در روز مسابقه توزیع می شود.


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :