پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری همایش همیاران طبیعت دانش آموزی، سخنرانی و کاشت نهال در مدارس شهرستان دلیجان
بازدید : 62 20 اسفند 1397 ساعت 16:47 شماره :58081

برگزاری همایش همیاران طبیعت دانش آموزی، سخنرانی و کاشت نهال در مدارس شهرستان دلیجان
 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلیجان با اعلام این خبر اظهار داشت: همایش همیاران طبیعت دانش آموزی شهرستان دلیجان با حضور آقای دلاوری رئیس آموزش و پرورش شهرستان دلیجان و جمعی از معلمان و مربیان و دانش آموزان مدارس دلیجان در محل مدرسه بنت الهدی دلیجان برگزار گردید.

ضمناً سخنرانی و کاشت نهال در مدرسه محبوبه دانش و مهدکودک افق با حضور کارشناسان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دلیجان برگزار گردید.

ایشان افزودند: تقاضای دانش آموزان برای حضور در طرح همیاران طبیعت با استقبال بی نظیر روبه روست و تعداد دانش آموزان همیار طبیعت روبه افزایش است.

به گفته وی، این طرح بر مبنای تفاهم نامه سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و سازمان دانش آموزی انجام می­شود.

وی گفت: هم اینک طرح همیار طبیعت در دو سطح مروج، و محافظ در شهرستان در حال اجراست.

نصرالهی ادامه داد: طرح همیاران طبیعت طرحی مهم و اساسی است که پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری برای استفاده از توان عمومی برای حفاظت و حراست از عرصه های منابع طبیعی اجرا می شود.

مهندس نصرالهی در پایان با اشاره به جذب و ساماندهی همیاران طبیعت دانش آموزی در مدارس، برگزاری مسابقات مقاله نویسی، نقاشی، ساخت ماکت متناسب با حفظ و حراست از منابع طبیعی و محیط زیست دانش آموزان در قالب جشنواره خوارزمی طی هفته منابع طبیعی را گامی در جهت ارتقاء فرهنگ منابع طبیعی ارزیابی کرد. در پایان280 بسته آموزشی فرهنگی به همیاران طبیعت دانش آموزی اهدا گردید و از برندگان جشنواره خوارزمی در سطح شهرستان و استان تقدیر بعمل آمد. | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :