آخرین اخبار
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری خمین گفت: دام‌های غیرمجاز محلی و از شهرستان های الیگودرز و گلپایگان پس از اطلاع‌رسانی اهالی روستا و با همکاری دادگستری و فرماندهی پاسگاه انتظامی و یگان حفاظت از این مراتع اخراج شدند.
20 تير 1397 10:28
رییس اداره بیابان ‌زدایی و مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: با وجود اینکه در بحث آب در مراتع با چالش و تنش جدی مواجه نیستیم، اما به هر روی باید مصرف درست در دستور کار قرار گیرد.
13 تير 1397 13:14
سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی در مراسمی که تحت عنوان نشست صمیمی مدیر کل با کارکنان بر گزار گردید گفت: افتتاح میز خدمت این اداره کل با تاکید بر توجه جدی به انجام خدمات به مردم از طریق میز خدمت در راستای دستور و بخشنامه ریاست محترم جمهوری ، به کارکنان شاغل در این دفتر با هدف دلسوزی ،كرامت ارباب رجوع ،جدیت و تسریع در انجام درخواستها و تقاضاهای مردم و مراجعه کنندگان را تاکید نمودند.
12 تير 1397 13:3
مسئول ارزیابی عملکرد کیفی و پاسخگویی به شکایات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت : بر اساس آئین نامه اجرائی مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری ارزیابی عملکرد کیفی سال 96 این اداره کل انجام شد .
11 تير 1397 10:18
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری دلیجان گفت: 16 هکتار از اراضی ملی این شهرستان که به صورت غیرقانونی تصرف شده بود با حکم قضایی از دست زمین خواران خارج شد.
9 تير 1397 10:38
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در جلسه شورای مدیریت بحران عنوان داشت: دستگاه های متولی و کارگروه مقابله با آتش سوزی در جنگلها و مراتع، سریعا نسبت به تهیه طرح پیشگیری و طرح مقابله با آتش سوزی مراتع اقدام و آمادگی لازم جهت استفاده بهینه از امکانات موجود را فراهم نمایند.
30 خرداد 1397 8:45
سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی بیان داشت : برنامه تلویزیونی «مردم و منابع طبیعی» از تولیدات سیمای شبکه استانی آفتاب است که با قرارداد مشارکت در تولید و پخش برنامه با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری با هدف حفظ، احیاء وبهره برداری اصولی و پییشگیری از آتش سوزی در مراتع تهیه و پخش می شود.
28 خرداد 1397 10:0
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از کویر میقان که به مناسبت روز جهانی مقابله با بیابان زایی صورت گرفت، اظهار کرد: چنانچه اقدامات علمی در راستای ثبت و کاشت بوته‌هایی که متناسب با طبیعت است صورت گیرد و تالاب میقان ساماندهی شود، قطعا ریزگردهایی که در بعضی ایام از سوی تالاب به سطح شهر وارد می‌شود کم خواهد شد و آثار مخرب زیست محیطی را نخواهد داشت.
27 خرداد 1397 19:52
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه در جربان بازدید از کویر میقان اراک که به مناسبت روز جهانی مقابله با بیابان زایی صورت گرفت، افزود: تاکنون حرکت شن های روان در حدود 11 هزار هکتار از اراضی بحرانی حاشیه تالاب میقان اراک توسط اداره کل منابع طبیعی و سازمان محیط زیست استان مرکزی با کشت گیاهان مقاوم به خشکی و اقدام های بیولوژیکی تثبیت شده است و باید با تخصیص اعتبار مناسب بقیه اراضی بحرانی این منطقه نیز ساماندهی شود.
27 خرداد 1397 19:39
عبدالحسین محمدی در حاشیه بازدید نمایندگان مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استان مرکزی از کویر میقان که به مناسبت روز جهانی مقابله با بیابان زایی صورت گرفت،گفت: روز جهانی مقابله با بیابان زایی مصادف با 27 خرداد ، 17 ژوئن، هر ساله با شعارهای مختلف گرامی‌ داشته می‌شود و برای سال جاری نیز شعار "سرزمین ارزشمند است، برای حفظ و احیای آن سرمایه‌گذاری‌ کنیم" در نظر گرفته شده است .
27 خرداد 1397 13:8
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   
آرشيو اخبار
از تا